Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Kadra

SABINA PIWNICKA DYREKTOR

Wychowawca grupy Jeżyków

 

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym. 

Phil Bosmans

 

Jestem absolwentką Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Gdańskiego o specjalności Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Od ponad 10 lat pracuję z dziećmi i każdy dzień spędzony z nimi wnosi w moje życie nowe doświadczenia, daje mnóstwo satysfakcji, przynosi radość potwierdzającą decyzję o wybraniu zawodu nauczyciela. Działania, które podejmuję wspierają dzieci, inspirują, motywują, pozwalają uwierzyć we własne możliwości.

 

W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla mnie ich bezpieczeństwo, samodzielność i aktywność twórcza oraz radosna zabawa. Współpracując z rodzicami moich wychowanków dbam, by nasze relacje oparte były na zaufaniu i szczerości, w celu jak najlepszego przygotowania dzieci do szkoły i do życia w szeroko rozumianym społeczeństwie. W życiu prywatnym jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci, które często są natchnieniem i inspirują do pracy z Przedszkolakami.

 

DANUTA ŁOBOCKA

Wychowawca grupy Niedźwiadków

 

Ukończyłam 6-cio letnie Studium Nauczycielskie w Gdyni - kierunek Wychowanie przedszkolne. Praca z dziećmi jest właśnie tym co lubię najbardziej. Staram się by dzieciom powierzonym mi przez rodziców, zapewnić bezpieczeństwo, opiekę, dobrą zabawę oraz stwarzać sprzyjające warunki by każdego dnia stawały się mądrzejsze. Każde wypowiedziane przez dzieci „kocham panią” to najlepsza nagroda za ich wychowanie.

 

EWA JANUSZEWSKA

Wychowawca grupy Lisków

 

ALICJA BARCZ-ŁOSIŃSKA

Wychowawca grupy Sówek

 

HALINA KALINOWSKA

Pomoc nauczyciela

 

JOANNA DOMAŃSKA

Pomoc nauczyciela

Data dodania: 2017-10-08 18:08:18
Data edycji: 2020-08-25 23:10:20
Ilość wyświetleń: 3252
Godło
Kontakt

81-577 Gdynia-Wiczlino

ul. Wiczlińska 91

Bądź z nami
Aktualności i informacje