Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Kadra

EDYTA RUTKOWSKA

Wychowawca grupy Zajączków

 

Jestem absolwentką Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej o kierunku Pedagogika Wczesno Szkolna i Przedszkolna z Integracyjną. Odkąd sięgam pamięcią, praca z dziećmi była moim marzeniem. Opiekowałam się maluchami w różnym wieku. Podczas praktyk zarówno w przedszkolu jak i w szkole podstawowej zdobyłam odpowiednie doświadczenie.

 

Praca w żłobku daje mi możliwość spełnienia swoich pasji, dlatego też każdy dzień rozpoczynam z radością. Pomagam dzieciom odkrywać tajemnice świata zabawy i nauki pamiętając przy tym słowa Janusza Korczaka “Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

 

AGATA ZIELIŃSKA

Wychowawca grupy Zajączków

„Umysł małego dziecka jest fascynujący, ponieważ dziecko we wszystkim odkrywa coś nowego…”

 

Ukończyłam studia licencjackie o kierunku Pedagogika Szkolna i Opiekuńcza na Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie, a także studia magisterskie o kierunku Pedagogika Ogólna na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie oraz studia podyplomowe o kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna na Wyższej Szkole Nauk Stosowanych w Gdyni. Całe moje życie zawodowe jest związane z dziećmi. Swoje doświadczenie w pracy z Maluszkami zdobyłam pracując w przedszkolu, jako stażysta oraz jako prywatna opiekunka małej Zuzi, a później rezolutnego Szymka.

 

Po ukończeniu studiów podyplomowych pracowałam przez dwa lata w żłobku. To właśnie praca z dziećmi w żłobku daje mi wiele radości i satysfakcji, gdyż pozwala towarzyszyć Maluszkom w poznawaniu i odkrywaniu świata.

 

MARZENA KREFT

Pomoc nauczyciela 

 

ALEKSANDRA SADKOWSKA

Wychowawca grupy Wiewiórek

 

MARLENA JÓSKOWSKA

Wychowawca grupy Wiewiórek

 

ANNA GORCZYŃSKA

Pomoc nauczyciela

 


MARIA SKIBA

Wychowawca grupy Wiewiórek (urlop macierzyński)

Jestem absolwentką Wojewódzkiego Zespołu Szkół Policealnych w Gdyni gdzie ukończyłam kierunek Opiekunki dziecięcej i zdobyłam kwalifikację do wykonywania zawodu. Już jako nastolatka uczęszczałam na zajęcia dla dzieci w Centrum ARRUPE jako wolontariuszka. Jednakże doświadczenie w opiece nad małymi dziećmi zdobyłam w Placówce Opiekuńczo - Wychowawczej typu rodzinnego, w czasie praktyk w państwowym żłobku „Niezapominajka” w Gdyni oraz w Punkcie Opiekuńczo-Edukacyjnym gdzie byłam zatrudniona jako opiekunka dziecięca. Uwielbiam przebywać z maluszkami. Praca z nimi sprawia mi wiele radości, kiedy patrzę jak małymi kroczkami osiągają ogromne cele.

Data dodania: 2017-10-08 18:08:22
Data edycji: 2019-09-18 00:05:03
Ilość wyświetleń: 2676
Godło
Kontakt

81-577 Gdynia-Wiczlino

ul. Wiczlińska 91

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button