Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Kadra

EDYTA RUTKOWSKA

Wychowawca grupy Zajączków

 

Jestem absolwentką Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej o kierunku Pedagogika Wczesno Szkolna i Przedszkolna z Integracyjną. Odkąd sięgam pamięcią, praca z dziećmi była moim marzeniem. Opiekowałam się maluchami w różnym wieku. Podczas praktyk zarówno w przedszkolu jak i w szkole podstawowej zdobyłam odpowiednie doświadczenie.

 

Praca w żłobku daje mi możliwość spełnienia swoich pasji, dlatego też każdy dzień rozpoczynam z radością. Pomagam dzieciom odkrywać tajemnice świata zabawy i nauki pamiętając przy tym słowa Janusza Korczaka “Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

 

AGATA ZIELIŃSKA

Wychowawca grupy Zajączków (urlop macierzyński)

„Umysł małego dziecka jest fascynujący, ponieważ dziecko we wszystkim odkrywa coś nowego…”

 

Ukończyłam studia licencjackie o kierunku Pedagogika Szkolna i Opiekuńcza na Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie, a także studia magisterskie o kierunku Pedagogika Ogólna na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie oraz studia podyplomowe o kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna na Wyższej Szkole Nauk Stosowanych w Gdyni. Całe moje życie zawodowe jest związane z dziećmi. Swoje doświadczenie w pracy z Maluszkami zdobyłam pracując w przedszkolu, jako stażysta oraz jako prywatna opiekunka małej Zuzi, a później rezolutnego Szymka.

 

Po ukończeniu studiów podyplomowych pracowałam przez dwa lata w żłobku. To właśnie praca z dziećmi w żłobku daje mi wiele radości i satysfakcji, gdyż pozwala towarzyszyć Maluszkom w poznawaniu i odkrywaniu świata.

 

MARZENA KREFT

Pomoc nauczyciela 

 

ALEKSANDRA SADKOWSKA  

Wychowawca grupy Wiewiórek (urlop macierzyński)

 

MARLENA JÓSKOWSKA

Wychowawca grupy Wiewiórek

 

MONIKA MIOTKE

Wychowawca grupy Wiewiórek

 

ANNA GORCZYŃSKA

Pomoc nauczyciela

 

Data dodania: 2017-10-08 18:08:22
Data edycji: 2020-08-25 23:05:26
Ilość wyświetleń: 3602
Godło
Kontakt

81-577 Gdynia-Wiczlino

ul. Wiczlińska 91

Bądź z nami
Aktualności i informacje