Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Catering

Uwzględniając indywidualne potrzeby żywieniowe najmłodszych dzieci (do 12 miesiąca życia) oraz różne etapy wprowadzania poszczególnych składników, zdecydowaliśmy się, aby najmłodszym dzieciom podawać jedzenie przyniesione przez rodziców.
W związku z powyższym rodzice zobowiązani są do dostarczania (zapewnienia) wszystkich posiłków dla swojego dziecka (gotowych bądź samodzielnie przygotowywanych, zamkniętych w słoiczkach, pudełeczkach itp., podpisanych imieniem i nazwiskiem dziecka) indywidualnie.

 

Dla pozostałych podopiecznych gotowe do spożycia posiłki dostarczane są codziennie przez wyspecjalizowaną firmę cateringową. Jedzenie dostosowane jest do delikatnych brzuszków naszych milusińskich.
Jadłospis układany jest przez dietetyka, zgodny z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26.08.2015 r., na podstawie art. 52c ust.6 ustawy z dnia 25.08.2015 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (DZ.U. z 2015 r. poz. 594).

 

Maluszkom serwowane są cztery posiłki dziennie (śniadanie, zupa, obiad, podwieczorek) o stałej porze. Dzieci do picia mają nieograniczony dostęp do świeżej wody (Eden).

 

REJESTRACJA DZIECKA W SYSTEMIE ZAMÓWIEŃ

Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w poniższy link:

https://bit.ly/3uuXBAK

Rejestracja jest również możliwa na stronie internetowej:

https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration

W przypadku problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Szczegółowe informacje: Instrukcja do aplikacji Zamów Posiłek

Data dodania: 2017-11-10 20:33:54
Data edycji: 2022-04-06 22:33:27
Ilość wyświetleń: 3611
godło Polski - link do strony głównej
Kontakt

81-577 Gdynia-Wiczlino

ul. Wiczlińska 91

Bądź z nami
Aktualności i informacje